Popis učenika u razredu

Marko Visković

Virtualna učionica 2. razreda

Vijesti iz drugog razreda

Sretan Majčin dan uz TV EMISIJU drugaša!

Autor: Renata Josipović, Ita Lalić, 9. 5. 2021.

Drugaši su opet bili veoma vrijedni. Nakon uspješne radio emisije, snimili su svoju TV emisiju. Ako je pogledate, doznat ćete što smo sve do sada radili i što sve zanima i veseli učenike 2.razreda.
Za početak svim našim mamama, bakama i prabakama sretan Majčin dan od ❤ želi 2. razred.

Nakon zajedničkog gledanja emisije, učenici su za računalima u informatičkoj učionici napisali svoje komentare:

Meni se svidjela emisija. Bilo je malo strašno snimati, ali svidjela mi se uvodna špica i kraj. Čudno mi je bilo čuti svoj snimljeni glas, ne sviđa mi se čuti ga. Nisam se pripremao, izravno sam govorio.

JAKOV ČOVIĆ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilo mi je lijepo i voljela bih ponovo snimati. I ja sam sama izmislila tekst. Zadovoljna sam. Bilo mi je lijepo. Iako sam se sramila, ipak su mi svi moji prijatelji govorili da je suuuuuuuper. Bila mi je malo bolja radio emisija, ali dobra mi je i TV emisija.

Nije mi se svidjelo kada smo zaboravili staviti 1 učenika.

Odlična jeeeeeeeeeeeee.

MARTA ČOVIĆ

Meni se sviđa moja tv emisija. Ne bih ništa mijenjala.

Moj par je bila Klara. Vježbale smo kod kuće. Najviše su mi se svidjele vijesti, kuhanje i vremenska prognoza.

Bilo mi je lijepo!!!

NIKA ČOVIĆ

TV emisija 2. r. mi se svidjela jer je zabavna i smiješna. Ne želim snimati novu TV emisiju jer mi je ova odlična. Malo sam se sramio kad sam ja bio na redu. I svidjela mi se uvodna špica i odjavna špica. Ova mi se TV emisija jako svidjela. Meni se sve svidjelo. Ja ne bih ništa mijenjao.

Ja bih snimao još jednu TV emisiju o ljudima i ljetu. Ne bih snimao film jer mi se to čini malo teško.

Ja sam vježbao sam. Gledanje TV emisije mi je bilo odlično. Svi su mi se prilozi  svidjeli, a najviše kreativni kutak, nogomet, gimnastika, kuhanje, priroda, graničar i vremenska prognoza.

Kad budemo možda snimali novu TV, emisiju mogao bih govoriti o atletici.

STIPE GRUBIŠIĆ

Bilo mi je lijepo, ali sam se malo zbunio dok smo snimali. Želio bih se ponovno snimati.

Ja se ne bih snimao u filmu jer mi je jako jako teško zapamtiti tekst.

EMIL JONES

Emisija mi se svidjela. Najviše mi se svidio uvod i dio u kojem sam glumila.

Govorila sam o igri Graničar. Sljedeći put bih govorila o kickboxingu. Smislila sam sama kako bih govorila.

LUCIJA KURAN

Priprema za TV emisiju bila je super. Snimali smo mobitelom. Emisiju smo gledali na projektoru.

Svidjela mi se cijela emisija. Drugi put bih snimala sa Sarom hip-hop.

FANI LALIĆ

Jako mi se svidjela naša emisija. Najviše mi se sviđa o gimnastici. Svidjelo mi se sve. Ne bih ništa promijenila. Sljedeći put bih snimala sa Fani o hip-hopu.

SARA LEKAJ

TV emisija mi se jako puno svidjela.

Bilo mi je lijepo snimati TV emisiju 2. razreda i željela bih opet to ponoviti. Malo sam se stidjela gledati sebe na projektoru. Sviđa mi si uvodna špica. Lijepo su snimile prilog o kuhanju Sara i Fani.

KARLA ŠESTIĆ

Ja se nisam sramila dok smo snimali. Meni se sve svidjelo. Ne bih ništa mijenjala. Najviše mi se svidjelo kada smo Nika i ja pokazivale gimnastiku. Kada sam ja prvi put gledala TV emisiju osjećala sam se uzbuđeno.

KLARA ŠULENTA

Emisija mi se sviđa. Najviše mi se sviđa Uvod u nogometnu igru. Ja sam bio u njoj. Sviđa mi se uvodna i odjavna špica.

Još bih rado snimio dokumentarac o Ronaldinhu.

IVANO TOMAŠ

Naša emisija mi se jako svidjela. Vježbala sam kod kuće i u školi. Bila sam sretna kad me učiteljica snimala. Dok sam gledala našu TV emisiju bila sam uzbuđena. Meni je emisija bila dobra. Svidjelo mi se na početku uvod s našim licima i moj dio. Ja ne bih ništa mijenjala u našoj emisiji.

Htjela bih snimati još nekoliko TV emisija. Nisam još odlučila o čemu bih govorila. Voljela bih pokušati snimati film. Tema bi bila o Crvenkapici i još puno toga.

Nadam se da će se svidjeti mojim roditeljima i sestrama i da se svidjelo mojem razredu. Mislim da će se svidjeti svima naša TV emisija. Jako smo se potrudili snimati TV emisiju. Potrudile su se i sigurno umorile i učiteljice oko naše TV emisije.

DIANA VISKOVIĆ

Meni se sviđa uvodna i odjavna špica. Sviđa mi se prilog o nogometu. Naj mi se sviđa moj zabavni kutak. Jako mi je zabavan prilog o graničarima. Htio bih napravit poseban avion. Puno sam vježbao u školi i kod kuće. Drugi put ću snimat o ronjenju.

Meni se sve svidjelo.

MARKO VISKOVIĆ