preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Tučepi"

Raspored informacija PREDMETNIH UČITELJA za šk.god. 2019./2020. g.

PREDMETNI UČITELJ

DAN U TJEDNU

SMJENA PN

TERMIN

NAPOMENE

Grozdana Vodanović

(Hrvatski jezik)

PONEDJELJAK

jutro

10:45-11:30

 

popodne

15:40-16:25

Ivana Glibota

(Likovna kultura)

PETAK

jutro

9:40-10:20

 

popodne

14:50-15:35

Marin Erceg

(Glazbena kultura)

SRIJEDA

jutro

12:25-13:10

 

popodne

19:10-19:55

Sanja Nizić

(Matematika)

UTORAK

jutro

9:40-10:25

 

popodne

16:45-17:30

Rozana Alfirević

(Pri/Bio/Kem)

PETAK

jutro

10:45-11:30

 

popodne

15:40-16:25

Sanja Josipović

(Njemački jezik

1., 3., 4., 5. r.)

ČETVRTAK

jutro

12:25-13:10

U SMJENI PREDMETNE NASTAVE

PONEDJELJAK

popodne

13:15-14:00

Ivan Šarić

(Povijest)

PETAK

jutro

10:45-11:30

 

popodne

14:50-15:35

Ivana Zelić

(Engleski jezik,

2., 4., 5. i 7. r.)

SRIJEDA

bez obzira na smjenu

12:25-13:10

 

Andrea Rađenović

(Njemački jezik,

6., 7. i 8. r.)

PETAK

jutro

8:50-9:35

 

PONEDJELJAK

popodne

16:45-17:30

Josko Grabner

(Tehnička kultura)

PONEDJELJAK

jutro

10:45-11:30

 

popodne

16:45-17:30

Marina Vidaković

(TZK)

PONEDJELJAK

jutro

9:40-10:25

 

popodne

14:50-15:35

Ivan Tomasović

(Geografija)

ČETVRTAK

jutro

8:50-9:35

 

UTORAK

popodne

16:45-17:30

Ivica Šimić

 (Fizika)

PONEDJELJAK

jutro

7:20-8:00

 

ČETVRTAK

popodne

17:00-17:30

Renata Josipović

(Informatika)

ČETVRTAK

jutro

12:25-13:10

 

popodne

16:15-17:30

Marina Šimić

(Vjeronauk)

SRIJEDA

jutro

9:40-10:25

 

popodne

14:50-15:35

 

Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Anketa
Koja vam provjera znanja više odgovara?



Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola "Tučepi" / Kraj 17, HR-21325 Tučepi / www.os-tucepi.skole.hr / ured@os-tucepi.skole.hr
preskoči na navigaciju