Vesele zimske radionice

Autor: Renata Josipović, Grozdana Vodanović, 14. 1. 2013.

Pred početak drugog obrazovnog razdoblja za učenike su organizirane radionice prema njihovim interesima. Tako je u srijedu, 9. siječnja, održano nekoliko radionica.

Likovnu radionicu vodila je Ivana Volarević i učitelji razredne nastave Fani Mravičić, Marlena Bogdanović i Marijana Mravičić. Na ovoj radionici djeca su oslikavala staklo pa su nastala prava mala umjetnička djela s različitim motivima.

Radionicu izrade frizura vodila je frizerka Josipa Čović koja je svoj djeci napravila frizure.

Prometnu sekciju vodili su Josko Grabner i Zvonko Bekavac, učitelj u mirovini.

Radionicu malih slastičara vodile su Grozdana Vodanović i Ivona Ibrahimkadić. Svi koji su bili na radionicama i izvan njih bili su počašćeni ukusnim palačinkama.

U četvrtak, 10. siječnja, održane su druge radionice za koje su učenici pokazali interes.

Sportske igre vodili su Damir Jukić i Paško Šarić koji su to, zbog lošeg vremena, odradili u učionici.

Za učenike 8. razreda određena je radionica foto fizike na kojoj su, pod vodstvom Nade Zorkić, u šetnji mjestom fotografirali zanimljivosti koje podsjećaju na radove pravih profesionalaca. Malu školu šaha vodila je ravnateljica Lolita Pašalić.

Radionicu izrade ekokozmetike vodila je Rozana Alfirević. Tu se od prirodnih sastojaka radila pasta za zube, melemi od limuna i lavande te razne kupke.

Tako se i ove godine pokazalo što sve djeca mogu i znaju, a raspoloženje je bilo tako dobro da se nerado odlazilo s radionica.