OSNOVNA ŠKOLA TUČEPI - DAN ŠKOLE

Autor: Grozdana Vodanović, Renata Josipović, Snježana Glučina, 18. 6. 2012.

U  utorak, 12. lipnja, svečano je proslavljen Dan škole. Vrata su bila otvorena za sve koji su željeli pogledati što su učitelji i učenici pripremili.

U 8 sati započele su radionice . Tako su učenici 8. razreda imali parlaonicu na temu «Blagi ili strogi roditelji» koju je vodila učiteljica Grozdana Vodanović.

Kreativnu radionica – Ukrašavanje oblutaka vodile su učiteljice Marlena Bogdanović, Tamara Đugum i Fani Mravičić, a u njoj su bili aktivni učenici od 1. – 4. razreda koji nisu bili u sportskim aktivnostima.

U kvizu «Svega svijeta svetac», kojega je vodila vjeroučiteljica Marina Šimić uz pomoć učiteljice Sanje Nizić, sudjelovali su učenici od 5. – 8. razreda.

U dvorištu škole odvijale su se sportske aktivnosti koje je za učenike od 1. – 4. razreda vodio učitelj Paško Šarić. Za učenike od 5. – 8. razreda sportske igre vodio je učitelj Damir Jukić uz pomoć učitelja Ivana Milića i Zvonka Bekavca.

Na samom kraju održan je glazbeno – literarni program «Izvor radosti» kojeg su vodili učitelji Marina Šimić i Marin Erceg.

Dio programa sadržavao je i podjelu nagrada učenicima koji su svih osam razreda prošli odličnim uspjehom, proglašena je i učenica generacije-Vana Čović, nagrađeni najčitači kao i učenici koji su školu predstavljali na mnogim županijskim natjecanjima. Predstavljen je i najnoviji broj školskog lista «Vrutak» iz kojeg su voditelji programa pročitali neke učeničke radove. Ravnateljica Lolita Pašalić zahvalila je svima koji su doprinijeli uspjehu naše škole koja iz godine u godinu postaje sve poznatija i aktivnija na našem području.

« Svibanj 2024 »