Školski karneval u Tučepima

Autor: Renata Josipović, Lolita Pašalić, 21. 2. 2012.

I ove su godine održane već tradicionalne školske maškare. Kao i da sada, sudjelovali su učenici svih razreda sa svojim učiteljima. Ni ovoga puta nije izostalo bogatstvo maski, skupnih i pojedinačnih. Učitelji i učenici su se i ovaj put potrudili, dali mašti na volju i napravili još jedan lijepi školski karneval.

Fotografije pogledajte klikom na ove poveznice foto1, foto 2, foto 3

Nakon zajedničkog okupljanja ispred škole, maškarana povorka krenula je kroz mjesto do crkvene dvorane gdje je održan program. Školskom karnevalu se odazvao i veći broj roditelja koji su, zajedno sa djecom, učinili maškare zanimljivijim.

Program je vodila Žana Šulenta koja je uveseljavala djecu i sve nazočne. Nakon predstavljanja maski uslijedilo je biranje najljepše pojedinačne i skupne maske među učenicima od 1.-4. razreda te isto tako od 5.-8. razreda. To je obavio 6-eročlani žiri koji je imao težak zadatak odabrati najbolje. Novost je ove godine bila i nagrada za najmaskiranog roditelja.

Učenici su također sudjelovali u natječaju za izradu Krnje pa su najbolji i nagrađeni. Također su sudjelovali u pisanju testamenta te svakom učitelju i djelatniku škole po nešto ostavili. Za sve nagrađene maske osigurana je pizza u pizzeriji La strada.

Nakon karnevala svi maškarani učitelji i roditelji nastavili su se zabavljati u  konobi Kus Njega našeg gostoljubivog roditelja Damira Tomića.

NAGRADE :

1.NAJ KRNJO – grupa učenika iz 5.a razred – Bepo Mravičić, Kate Pašalić, Nina Maras

2.NAJBOLJA POJEDINAČNA MASKA za učenike od 1. do 4. r. – Luka Zwirn, 3. razred – „Svećenik iz knjige Vlak u snijegu“

3.NAJBOLJA POJEDINAČNA MASKA za učenike od 5. do 8. r. – Branko Čović, 5.b razred – „Pantomimičar“

4.NAJBOLJA GRUPNA  MASKA za učenike od 1. do 4. r. – „Satovi“ – svi učenici 2. r.  i učiteljica Marlena Bogdanović

5.NAJBOLJA GRUPNA  MASKA za učenike od 5. do 8. r. – „Pantomimičari“ – svi učenici 5. b razreda i razrednica Rozana Alfirević

6.NAJ MASKA ZA RODITELJE – „Patuljak“ – tata učenika Josipa Bušelića iz  1. razreda – Stipe Bušelić

« Svibanj 2024 »