> Aktivnosti  > Radionice
Radionice

Zimske radionice

Autor: Renata Josipović, Grozdana Vodanović, 13. 1. 2014.

Pred početak drugoga polugodišta za učenike koji su ove zimske praznike proveli kod kuće organizirane su radionice. U njima su sudjelovali učenici svih razreda.

Uz sportske igre vezana je nogometna utakmica učenika viših razreda koju je vodio Damir Jukić, učitelj TZK.

Na radionici izrade parfema bilo je dosta zainteresiranih učenika od 5.-8. r., a vodila ju je Rozana Alfirević, učiteljica biologije i kemije.

Turistička kultura ove je godine imala obradu fotografija za projekt koju su vodile Mirela Majstrović, učiteljica engleskoga jezika, Ana F. Vranješ, učiteljica njemačkoga jezika i učiteljica Renata Josipović, učiteljica informatike.

Učiteljice hrvatskoga jezika Grozdana Vodanović i Marina Ćorluka imale su kulinarski dvoboj vezan za izradu namaza od slanutka poznatoga kao humus nakon čega je slijedilo kušanje i ocjenjivanje.

Učenici nižih razreda također su sa svojim učiteljima imali nekoliko radionica. Privjeske od glinamola izrađivali su učenici od 1.-4. r., a vodile su je učiteljice Fani Mravičić, Tamara Đugum i Marlena Bogdanović. Sportske igre među učenicima svih nižih razreda vodio je učitelj Paško Šarić.

Ovo je bio veseo i zanimljiv uvod u drugo obrazovno razdoblje.