Održana školska božićna priredba „Najbolji Božić“

Autor: Grozdana Vodanović, Nikola Karin, Marlena Bogdanović, Snježana Glučina, 22. 12. 2015.

U ponedjeljak, 21. prosinca navečer, crkvena dvorana bila je premala da bi primila sve koji su htjeli nazočiti ovogodišnjoj priredbi na kojoj su sudjelovali učenici svih razreda kroz pjesme, recitacije i scensku igru. Za uređenje pozornice zaslužna je Ivana Volarević.

Voditeljski par Antea i Borna najavili su prvašiće koje je pjesmom U ponoći zvonce malo pripremila njihova učiteljica Tamara Đugum, a nakon njih su trećaši, pod vodstvom učitelja Paške Šarića, izveli recital Božić u duši.  Scenskim nastupom Okitimo grančice predstavili su se drugaši s učiteljicom Marlenom  Bogdanović. Dramska skupina izvela je igrokaz Natječaj za najbolji Božić čija je autorica Marina Šimić. Svojim skladnim glasovima školski zbor pod vodstvom Marina Ercega izveo je pjesmu Jingle bell rock, a u izvedbi pjesme Zvončići  sudjelovali su i četvrtaši učiteljice Fani Mravičić. Recitaciju o tihoj noći petašice Lara, Leticia i Antea, koje je pripremila učiteljica Grozdana Vodanović, nastavile su pjesmom Tiha noć.

Školski zbor otpjevao je još dvije pjesme Svim na zemlji i Bog te ljubi kojima se prenijela poruka kako za Božić nitko ne bi trebao biti sam, svi smo mi stvoreni da bismo bili voljeni i pomagali jedni drugima. Svaka izvedba bila je popraćena pljeskom, a nije nedostajalo ni smijeha. Veseli i raspoloženi  svi su napustili dvoranu kao i uvijek zadovoljni doživljenim.