Članovi Vijeća učenika kod načelnika gosp. Ante Čobrnića

Autor: Grozdana Vodanović, Renata Josipović, Snježana Glučina, 18. 6. 2013.

U tjednu obilježavanja Dana škole, Dana mjesta i župe, predstavnici Vijeća učenika su s ravnateljicom Lilitom Pašalić i psihologinjom Snježanom Glučina posjetili načelnika Općine. Među učenicima bili su predsjednici razreda Petra Visković (1.r.), Josip Bušelić (2.r.), Marko – Antonio Visković (4.r.), Iva Jurić (5.r.), Gloria Šumelj (6a.r.), Anđela Brbić (6b.r.), Filip Mravičić (7.r.) i Ante Šimić, zamjenik predsjednika (8.r.).

Svi su se rukovali s načelnikom, a u ime Vijeća učenika pozdravio ga je Filip Mravičić kao predsjednik Vijeća. Rekao je kako je ovo dogovoreni sastanak na kojem žele saznati što se promijenilo od listopada 2010. kada su njihovi prethodnici bili kod njega. Pitanja su mu postavljali svi, a on im je strpljivo i rado na sva odgovorio. Između ostalog pitali su ga koje su obveze načelnika, kada se planira početak gradnje sportske dvorane, gdje će tada biti učenici, hoće li se u parkiću ispred škole zamijeniti sve oštećene stvari, mogu li se u mjestu organizirati neke aktivnosti za djecu, može li se poboljšati rasvjeta ispred škole posebice zbog tjelesnog u zimsko vrijeme te hoće li i kada početi obnova hotela Jadran.

Nakon ugodnog druženja i dobivenih odgovora, Filip Mravičić zahvalio se te načelniku darovao fotografiju tučepskog zaseoka koju su napravili učenici članovi Foto-fizika sekcije.